Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
 

Teczki reklamowe

  • duży wybór standardowych kształtów

  • możliwość zamówienia dowolnego wzoru

  • dowolna kolorystyka

  • atrakcyjne wykończenie folią i lakierem UV

 

teczki_Small.JPG

Teczki reklamowe to najprostszy sposób na zebranie kilku ulotek bądź folderów w jednej, atrakcyjnej teczce z logo i wręczenie całości klientowi, by zachęcić go do skorzystania z usług naszej firmy. Teczki ofertowe są także sposobem na uroczyste wręczenie klientowi dokumentów, podpisanej umowy czy kontraktu. Nasza firma oferuje teczki  firmowe wykonane z najwyższej jakości kartonu kredowanego o wysokiej sztywności. Teczki reklamowe wykonujemy w kilku wzorach z posiadanych przez nas wykrojników. Możemy wykonać teczki reklamowe "płaskie" z pojedynczym bigiem na grzbiecie, lub teczki "przestrzenne" z grzbietem 3 - 5 mm na większą ilość dokumentów.
W razie potrzeby możemy przesłać Państwu pliki z rysunkami wektorowymi wzorów teczek reklamowych, na które grafik może "nałożyć" Państwa projekt graficzny .
Oczywiście można wykonać wykrojnik dostosowany do indywidualnego wzoru teczki reklamowej. Jest to jednak dodatkowy koszt zależny od skomplikowania kształtu teczki reklamowej. Nasi klienci mają też do wyboru teczki firmowe wyprodukowane z papieru ozdobnego z fakturą przypominającą między innymi płótno albo kratkę. Cała teczka ofertowa, dla zwiększenia jej trwałości oraz poprawienia wyglądu i podkreślenia kolorów może zostać polakierowana lub zafoliowana na połysk albo mat. Teczki reklamowe lakierujemy także miejscowo lakierem UV o wysokim połysku, który podkreśla ważne dla zamawiającego elementy graficzne całej teczki firmowej. Dzięki zastosowaniu kieszeni bocznej i dolnej żadne dokumenty nie zgubią się ani nie wypadną w najmniej odpowiednim momencie, a pięknie zaprojektowana i wykonana teczka firmowa stanie się dodatkową okazją do zareklamowania Państwa firmy.

Zwykle teczki reklamowe dostarczamy wysztancowane i zbigowane w stanie rozłożonym (na "płasko"). Po złożeniu, szczególnie teczki reklamowe przestrzenne (z podwójnym bigiem na grzbiecie) zajmują bardzo dużo miejsca w transporcie. Na wyraźne życzenie klienta, za niewielką dopłatą możemy teczki poskładać na gotowo.

 

logo.pngZakład Poligraficzny
"ELFAX"
drukarnia offsetowa i sitodrukowa.

 

Czynne w godzinach:
od poniedziałku do piątku 7.00 - 17.00
(druk cyfrowy 8.00 - 15.00)
tel./fax: 58 665 02 42, 58 665 02 37.

Mieścimy się w Gdyni,
przy ul. Płk Dąbka 308

Kontakt drogą elektroniczną : elfax@elfax.pl