Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
 

Teczki reklamowe

  • duży wybór standardowych kształtów

  • możliwość zamówienia dowolnego wzoru

  • dowolna kolorystyka

  • atrakcyjne wykończenie folią i lakierem UV

 

teczki_Small.JPG

Teczki reklamowe to najprostszy sposób na zebranie kilku ulotek bądź folderów w jednej, atrakcyjnej teczce z logo i wręczenie całości klientowi, by zachęcić go do skorzystania z usług naszej firmy. Teczki ofertowe są także sposobem na uroczyste wręczenie klientowi dokumentów, podpisanej umowy czy kontraktu. Nasza firma oferuje teczki  firmowe wykonane z najwyższej jakości kartonu kredowanego o wysokiej sztywności. Teczki reklamowe wykonujemy w kilku wzorach z posiadanych przez nas wykrojników. Możemy wykonać teczki reklamowe "płaskie" z pojedynczym bigiem na grzbiecie, lub teczki "przestrzenne" z grzbietem 3 - 5 mm na większą ilość dokumentów.
W razie potrzeby możemy przesłać Państwu pliki z rysunkami wektorowymi wzorów teczek reklamowych, na które grafik może "nałożyć" Państwa projekt graficzny.
Oczywiście można wykonać wykrojnik dostosowany do indywidualnego wzoru teczki reklamowej. Jest to jednak dodatkowy koszt zależny od skomplikowania kształtu teczki reklamowej. Nasi klienci mają też do wyboru teczki firmowe wyprodukowane z papieru ozdobnego z fakturą przypominającą między innymi płótno albo kratkę. Cała teczka ofertowa, dla zwiększenia jej trwałości oraz poprawienia wyglądu i podkreślenia kolorów może zostać polakierowana lub zafoliowana na połysk albo mat. Teczki reklamowe lakierujemy także miejscowo lakierem UV o wysokim połysku, który podkreśla ważne dla zamawiającego elementy graficzne całej teczki firmowej. Dzięki zastosowaniu kieszeni bocznej i dolnej żadne dokumenty nie zgubią się ani nie wypadną w najmniej odpowiednim momencie, a pięknie zaprojektowana i wykonana teczka firmowa stanie się dodatkową okazją do zareklamowania Państwa firmy.

Zwykle teczki reklamowe dostarczamy wysztancowane i zbigowane w stanie rozłożonym (na "płasko"). Po złożeniu, szczególnie teczki reklamowe przestrzenne (z podwójnym bigiem na grzbiecie) zajmują bardzo dużo miejsca w transporcie. Na wyraźne życzenie klienta, za niewielką dopłatą możemy teczki poskładać na gotowo.

 

logo.pngZakład Poligraficzny
"ELFAX"
drukarnia offsetowa i sitodrukowa.

 

Czynne w godzinach:
od poniedziałku do piątku 7.00 - 17.00
(druk cyfrowy 8.00 - 15.00)
tel./fax: 58 665 02 42, 58 665 02 37.

Mieścimy się w Gdyni,
przy ul. Płk Dąbka 308

Kontakt drogą elektroniczną : elfax@elfax.pl